Menú Principal

Biwo Imigrasyon nan Pwovens yo

Arica

Telefòn: (58) 2232930
Kontak: Ada Veas aveas@interior.gov.cl
Adrès: Emilio Castro sin número, Zócalo Edificio Público.

Iquique

Telefòn: (57) 2373416 – (57) 2373418
Kontak: Mileska Romero mromero@interior.gov.cl
Adrès: Obispo labbe 492, Iquique

El Loa

Telefòn: (55) 2417764
Kontak: Cindi Trigo ctrigo@interior.gov.cl
Adrès: Félix Hoyos 2196 A, Calama

Antofagasta

Telefòn: (55) 2451500 – (55) 2823217
Kontak: Rubén González rgonzaleza@interior.gov.cl
Adrès: Arturo Prat 384, piso 3, Antofagasta.

Copiapó

Telefòn: (52) 2543081 (52) 2543083 (52) 2543085
Kontak: Anelice Veliz avelizk@interior.gov.cl
Adrès: José Joaquín Vallejos 611, Copiapó.

Elqui

Telefòn: (51) 2673950 – (51) 2673951
Kontak: Cynthia Jeraldo cjeraldo@interior.gov.cl
Adrès: O’Higgins 150, Coquimbo.

Valparaíso

Telefòn: (32) 2556438
Kontak: Marie Wauters mwauters@interior.gov.cl
Adrès: Melgarejo 669, piso 15, Valparaíso.

San Antonio

Telefòn: (35) 2281415
Kontak: Pablo Peñailillo ppenailillo@interior.gov.cl
Adrès: Avenida Ramón Barros Luco 1960, Barrancas.

Chacabuco

Telefòn: 28441428
Kontak: Luis Robles lrobles@interior.gov.cl
Adrès: Carretera General San Martín 253, Colina.

Melipilla

Telefòn: 228323207 – 228323208
Kontak: Mario González mgonzalezf@interior.gov.cl
Adrès: Ortúzar 336, Melipilla.

Maipo

Telefòn: 23620538 – 23620549
Kontak: Manuel Herrera mherreras@interior.gov.cl
Adrès: Freire 493, San Bernardo.

Cachapoal

Telefòn: (72) 2955356 – (72) 2954269
Kontak: Carlos Yáñez cyanezo@interior.gov.cl
Adrès: Plaza los Héroes, 415, Rancagua.

Curicó

Telefòn: (75) 2543286 – (75) 2543287
Kontak: Jorge Fuster jorgefusterm@gmail.com
Adrès: Carmen 560, 4º piso , Curicó.

Concepción

Telefòn: (41) 2885211 – (41) 2885212
Kontak: María Peña mpenag@interior.gov.cl
Adrès: Aníbal Pinto 442, primer piso, Concepción.

Magallanes

Telefòn: (61) 2242027
Kontak: Claudia Stappung cstappung@interior.gov.cl
Adrès: Julio Roca 924, Punta Arenas.